شرکت نمک ثمر(میعاد سابق)

شرکت نمک ثمر(میعاد سابق) با داشتن بهترین معدن نمک واقع در استان سمنان افتخاردارد تحت لیسانس اتحادیه تولیدکنندگان نمک صنعتی با بیش از پانزده سال تجربه درامر تولید انواع نمک صنعتی  وصادراتی و داشتن کادری مجرب و بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و توان تولید مناسب درصنعت کشور ایفای نقش می کند.این شرکت با صادرات محصولات خود به کشور گرجستان با آنالیز مناسب و اندازه ید استاندارد تایید شده از طرف آن کشور ونیزکشورهای روسیه ،دبی ،عراق ، افغانستان و حتی اروپا برای کشور جمهوری اسلامی ایران ارز آوری می نماید.

شرکت نمک ثمربا شماره پروانه بهره برداری……. در سال 1383 با خط تولید نمک صنعتی و با دانه بندی های مختلف و بسته بندی جامبو بگ و بسته بندی های متغیر 15 تا 40 کیلویی کاملا مجزا با سرعت بالا روزانه به مقدار 100تن تولید دارد.

از توانمندیهای این کارخانه که موجب جلب رضایت حداکثری مشتری می باشد، وجود حمل و نقل زمینی  آسان و در دسترس است که در اختیار کارخانه می باشد و در اسرع وقت، با نازلترین قیمت سفارشات را در محل مورد درخواست تحویل خواهد داد.

دارا بودن ماشین‌آلات استخراج و تجهیزات خردایش، توانایی تولید انواع محصولات نمک در اندازه‌های مختلف با خلوص مورد نیاز (98.5 تا 99 درصد) که بالاترین میزان خلوص در نمک صنعتی می باشد از مزیت‌های منحصر به فرد این واحد صنعتی و معدنی به شمار می آید.